spawanie aluminium bielsko spawanie stali nierdzewnej bielsko
konstrukcje stalowe do budowy instalacji SN i NN
Oferujemy wszystkie usługi ślusarskie oraz spawalnicze, wykonujemy naprawy wszelkich typów chłodnic, klimatyzacji oraz intercoolerów. Usługi świadczymy również w miejscu wskazanym przez Klienta.
elementy montażowe do budowy instalacji SN i NN
Oferujemy wykonanie konstrukcji stalowych i aluminiowych wszystkich typów do budowy sieci SN i NN. Realizujemy projekty Klientów pod zamówienie.
konstrukcje aluminiowe do budowy instalacji SN i NN
Wykonujemy konstrukcje stalowe i aluminiowe wszystkich typów: bramy, ogrodzenia, bagażniki dachowe na samochody terenowe. Realizujemy również zamówienia indywidualne. Świadczymy profesjonalne usługi cięcia oraz gięcia profili i rur.
nierdzewka spawanie bielsko
Wykonujemy balustrady ze stali nierdzewnej w połączeniu z drewnem oraz szkłem a także inne konstrukcje pod indywidualne zamówienie Klienta.

O naszej firmie

 


Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa SPAWARTS Artur Stasik powstała w 2008 roku. Początkowym założeniem działalności firmy były usługi spawalnicze, które rozwijały się w miarę ówczesnego zapotrzebowania. Po pewnym czasie zaopatrzyliśmy się urządzenia do obróbki materiału, uzupełniając ofertę firmy o szeroki wachlarz usług ślusarskich i spawalniczych.

Nowa oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem mobilizując nas do dynamicznego rozwoju w zakresie świadczenia specjalistycznych usług ślusarskich i spawalniczych.