spawanie aluminium bielsko spawanie stali nierdzewnej bielsko
konstrukcje stalowe do budowy instalacji SN i NN
Oferujemy wszystkie usługi ślusarskie oraz spawalnicze, wykonujemy naprawy wszelkich typów chłodnic, klimatyzacji oraz intercoolerów. Usługi świadczymy również w miejscu wskazanym przez Klienta.
elementy montażowe do budowy instalacji SN i NN
Oferujemy wykonanie konstrukcji stalowych i aluminiowych wszystkich typów do budowy sieci SN i NN. Realizujemy projekty Klientów pod zamówienie.
konstrukcje aluminiowe do budowy instalacji SN i NN
Wykonujemy konstrukcje stalowe i aluminiowe wszystkich typów: bramy, ogrodzenia, bagażniki dachowe na samochody terenowe. Realizujemy również zamówienia indywidualne. Świadczymy profesjonalne usługi cięcia oraz gięcia profili i rur.
nierdzewka spawanie bielsko
Wykonujemy balustrady ze stali nierdzewnej w połączeniu z drewnem oraz szkłem a także inne konstrukcje pod indywidualne zamówienie Klienta.

Kontakt

 

 

 

SPAWARTS

ARTUR STASIK SPÓŁKA JAWNA  

43-300 BIELSKO-BIAŁA

UL. GEN.MACZKA 9  

NIP:  547-215-15-59 

 

Nowa siedziba firmy znajduje się na terenie obiektu KREPOL

 

tel: 33 474 23 19

tel. kom: 600 910 781

e-mail:  biuro@spawarts.pl

 

MBANK

28 1140 2017 0000 4302 1290 2940 

 

 

RODO

 

Szanowni Państwo, 
 

Od dnia 25 maja 2018 roku, obowiązuje rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (Dz. Urz. UE L119/1). W związku z powyższym, pragniemy przedstawić Państwu niezbędne informacje, dotyczące wdrożenia powyższego rozporządzenia w SPAWARTS Artur Stasik Spółka Jawna w zakresie przetwarzania i przechowywania danych osobowych. 
 

Informacja dotycząca przetwarzania i przechowywania danych osobowych Klienta oraz jego pracowników i współpracowników: 
 

1. Administratorem danych jest: SPAWARTS Artur Stasik Spółka Jawna z siedziba w 43-300 Bielsko-Biała, ul. Gen. Maczka 9, NIP: 5472151559. 
 

2. Państwa dane przetwarzane będą drogą elektroniczną i papierową:  - w celu zawarcia i wykonania umowy; 

- w celu wypełnienia obowiązków prawnych i publicznych, do których zobligowany jest Administrator (na podstawie Art. 6, ust.1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego; 
- w celach marketingowych (przedstawiania ofert, tworzenia zestawień, analiz i statystyk wykorzystywanych przez Administratora). 

 

3. Dane osobowe jakie będą przetwarzane przez SPAWARTS Artur Stasik Spółka Jawna to: 
imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu. 

 

4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji zleceń, w przypadku niepodania danych nie będzie możliwe wykonanie zlecenia. 
 

5. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się wyłącznie za zgodą Administratora i dotyczy: 
- podstawowych działań związanych z wykonanie umowy; 
- podmiotów wspierających wykonanie umowy (min.: firmy kurierskie, firmy windykacyjne); 

 

6. Posiadane dane osobowe będą przechowywane przez okres obowiązywania Umowy, a w przypadku dochodzenia roszczeń – do czasu ich przedawnienia. 
 

7. W związku z przetwarzaniem przez Administratora Państwa danych osobowych przysługuję Pani/Panu: 
- prawo dostępu do danych osobowych, które Pani/Pana dotyczą; 
- prawo do sprostowania danych; 
- prawo do usunięcia danych, z ograniczeniem dokumentacji przetwarzanej zgodnie z prawem; 
- prawo do ograniczenia przetwarzania; 
- prawo do przenoszenia danych; 
- prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

 

8. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych, jeżeli uważają Państwo, iż przetwarzanie i przechowywanie danych przez SPAWARTS Artur Stasik Spółka Jawna narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku. 
Informujemy również Państwa, że SPAWARTS Artur Stasik Spółka Jawna dokłada wszelkich starań, aby zapewnić możliwe środki ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym bądź umyślnym zniszczeniem, utratą, ujawnieniem lub też wykorzystaniem, zgodnie z przepisami prawa.